Länk till Vklass

Kontakta oss

Vet du inte vem du ska kontakta?

Ring expeditionen, skoladministration: 021-39 07 07
Öppettider 8:30-16:00

Postadress: Västerås stad, Carlforsska Introduktionsprogram, 721 87 Västerås

Specifika kontakter

Rektor

Carina Wilhelmsson

021-39 07 01

carina.wilhelmsson@vasteras.se

Studie- och yrkesvägledare

Camilla Olsson

021-39 25 85

camilla2.olsson@vasteras.se

Studie- och yrkesvägledare

Monica Lindell

021-39 07 23

monica.lindell@vasteras.se

Kontaktperson Elevhälsoteam

Rebecca Johansson

021-39 48 51

rebecca2.johansson@vasteras.se

Kontaktperson Fenix

Susanne Watkinson

021-39 07 95

susanne.watkinson@vasteras.se

Kontaktperson Wegas

Maria Rutqvist

021-39 07 05

maria.rutqvist@vasteras.se

Kontaktperson Språk

Susanne Apel

021-39 07 31

susanne.apel@vasteras.se

Kontaktperson IMA

Anneli Larsson

021-390732

anneli2.larsson@vasteras.se