Länk till Vklass

Anmälan för informationsmöte på CEH

Möte på Teams. Två tillfällen: 2 dec och 20 jan

Du som ska söka till gymnasiet är välkommen till att komma på vår informationsträff för våra program. De fysiska träffarna är inställda på grund av smittskyddsorsaker, men digitala möten kommer göras. Fortsätt gärna anmäla er i formuläret i denna nyheten, så kommer vi lättare i kontakt med er.

De digitala informationstillfällena är till för dig som ska börja på gymnasiet och är intresserad av CEH och något av våra program. Det är en ersättning för de Öppna hus som vi normalt brukar ha. För att delta måste du anmäla dig innan informationstillfället startar, så vi kan få ut inbjudan till Teams inför mötet. Det gör du via anmälningsformuläret här nedan. Vi kommer även återkomma med information om hur man ansluter till mötet, utan att ha anmält sig, när vi har detaljerna.

 

På vår webb hittar du både mer information om programmen, skolan, hur du hittar hit och hur du kontaktar oss. Mer information om hur vi hanterar de personuppgifter som du lämnar när du skickar in din anmälan finns på sidan.

Välkommen att anmäla dig

  • Fyll i uppgifterna i formuläret.
  • Du kommer att få ett bekräftelsemejl till den mejladress som står i anmälan
  • Kryssa i rutan för samtycke om du vill att vi skickar ut information om skolan och programmen till dig efter besöket. Du kan när som helst ta tillbaka ditt samtycke genom att svara på bekräftelsemejlet som skickas ut.
  • Vid fel i anmälan kan du svara på bekräftelsemejlet som skickas ut.

Det kommer genomföras två olika informationstillfällen på CEH under december och januari

Vi har två olika tillfällen på olika datum 2/12 och 20/1.


OBS! Du behöver bara anmäla dig till ETT tillfälle, det är samma information som ges vid de olika tillfällena. När du har skickat ditt svar så behöver du inte uppdatera sidan, då kan eventuellt dubbla bokningar skickas in


Det finns inga lediga platser kvar till det här passet. Välj en annan tid för att besöka oss.
Det finns 12 lediga platser kvar.
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 25 NOVEMBER, 17.00-19.00 * (obligatorisk)
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 25 NOVEMBER, 17.00-19.00

Person- och kontaktuppgifter
Person- och kontaktuppgifter
Totala antalet i sällskapet, inkl den som har anmält sig. * (obligatorisk)
Den som har anmält sig fyller i sitt namn igen här och lägger även till sin anhörige.
Deltagare

Samtycke till att spara kontaktuppgifter * (obligatorisk)
Samtycke till att spara kontaktuppgifter


Det finns 37 lediga platser kvar.
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 1 DECEMBER, 17.00-19.00 * (obligatorisk)
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 1 DECEMBER, 17.00-19.00

Person- och kontaktuppgifter
Person- och kontaktuppgifter
Totala antalet i sällskapet, inkl den som har anmält sig. * (obligatorisk)
Den som har anmält sig fyller i sitt namn igen här och lägger även till sin anhörige.
Deltagare

Samtycke till att spara kontaktuppgifter * (obligatorisk)
Samtycke till att spara kontaktuppgifter


Det finns 37 lediga platser kvar.
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 2 DECEMBER, 17.00-19.00 * (obligatorisk)
ANMÄLAN FÖR INFORMATIONSMÖTE 2 DECEMBER, 17.00-19.00

Person- och kontaktuppgifter
Person- och kontaktuppgifter
Totala antalet i sällskapet, inkl den som har anmält sig. * (obligatorisk)
Den som har anmält sig fyller i sitt namn igen här och lägger även till sin anhörige.
Deltagare

Samtycke till att spara kontaktuppgifter * (obligatorisk)
Samtycke till att spara kontaktuppgifter