Länk till mer information om IST Home

Kontakta oss

Välkommen att höra av dig!

Postadress: Västerås stad, Tranellska gymnasiet, 721 87 Västerås

Specifika kontakter

Rektor

Marcus Hallgren

021-39 74 44

marcus.hallgren@vasteras.se

Bageri

Butiken och beställning

021-39 91 20

bageriet.tranellska@vasteras.se

Restaurangen

Bokning och beställning

021-39 80 21

restaurangen.tranellska@vasteras.se

Administratör

Anna Mjöberg

021-39 90 98

anna.mjoberg@vasteras.se

Specialpedagog

Koresh Yari

021-39 78 57

koresh.yari@vasteras.se

Studie- och yrkesvägledare

Arja Larsson

021-39 90 59

arja.leena.larsson@vasteras.se

Skolkurator

Therese Forslund

021-39 80 07

therese.forslund@vasteras.se

IT-administratör

Samuyel Soner

Arbetstider: Måndag, Onsdag (udda veckor), Torsdag

072-145 73 37

samuyel.soner@vasteras.se

Skolsköterska

Frida Frankner

Arbetstider: Måndag, Tisdag fm, Onsdag

021-39 90 75

frida.frankner@vasteras.se